Kajaki na Czarnej Hańczy

Kajaki na Czarnej Hańczy - sezon 2014 rozpoczęty


Kajaki na Czarnej Hańczy


Na Czarnej Hańczy pojawiły się już kilka tygodni temu pierwsze kajaki. Co prawda do rozpoczęcia sezonu 2014 pozostało kilkadziesiąt dni, ale miłośnicy aktywnego wypoczynku i Suwalszczyzny nie zapominają o swojej ukochanej rzece Czarnej Hańczy i jak tylko nadarza się okazja, przyjeżdżają w nasze piękne rejony.

Kajaki "Strumyk" także przygotowuje się do sezonu 2014


Kajaki "Strumyk" także przygotowuje się do nadchodzącego sezonu, dbamy o to, by sprzęt był odpowiednio przygotowany i dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu aktywnym spędzaniem czasu przez turystów, czego niewątpliwym przejawem jest chęć udziału w spływach kajakowych, dostarczamy turystom z naszego Gospodarstwa Agroturystycznego oraz wszystkim zainteresowanym sprzęt oraz kompleksową organizację spływów kajakowych (łącznie z dowozem i odbiorem kajaków do i ze wskazanego miejsca).

W czym możemy Państwu pomóc


Lata doświadczeń w organizacji spływów spowodowały, że mamy bazę kajakową na najwyższym poziomie, jesteśmy w stanie obsługiwać turystów indywidualnych, rodziny z dziećmi oraz duże wycieczki zorganizowane. Pomagamy realizować zaplanowane spływy i trasy, bądź doradzamy, o ile ktoś jeszcze nie zdecydował, gdzi i kiedy najlepiej rozpocząć spływ. Bazując na naszych doświadczeniach i opiniach turystów, którzy spływy ukończyli, dobieramy dla Państwa najciekawsze trasy i najbardziej urokliwe miejsca. Dbamy też o organizację imprez związanych ze spływami (noclegi, ogniska, imprezy integracyjne).

Skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci zorganizować Twój wymarzony spływ kajakiem


To proste zadzwoń do na s lub napisz, a my zorganizujemy to, czego oczekujesz, bądź podpowiemy, co warto robić na Suwalszczyźnie.

Zapraszamy do nas - Jarosław i Sylwia Hołubowicz - organizatorzy spływów kajakowych na Czarnej Hańczy!