Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów z dowozem na terenie Suwałki Suwalszczyzna Sejny i okolice


Wypożyczalnia rowerów Suwałki
Naszym serdecznym Gościom oferujemy szereg atrakcji w aktywnym spędzaniu czasu na Suwalszczyźnie i Sejneńszczyźnie. Do jednych z najpopularniejszych form aktywnego wypoczynku zaliczany jest rower. Do Państwa dyspozycji oddajemy rowery górskie, trekingowe, miejskie, turystyczne i oczywiście dziecięce. Proponujemy także dowóz, bądź odbiór rowerów do czy ze wskazanego miejsca. Rowery są w bardzo dobrym stanie, na bieżąco serwisowane. Dadzą poczucie komfortu i bezpieczeństwa, tak potrzebne, zwłaszcza w wyprawach w terenie.

Wszelkie informacje na temat wynajmu rowerów otrzymają Państwo pod numerem telefonu:

Wypożyczalnia rowerów kontakt: 508 425 365


Wypożyczalnia rowerów cennik

Poniżej prezentujemy cennik wynajmu rowerów w naszej wypożyczalni. Unikatową, wygodną i bezpieczną dla Klienta jest opcja dowozu, czy odbioru roweru ze wskazanego miejsca na Suwalszczyźnie czy Sejneńszczyźnie.

Cennik wypożyczalni rowerów:

  • 7,00 zł. - cena za wypożyczenie roweru na godzinę zegarową
  • 30,00 zł - cena za cały dzień wypożyczenia roweru
  • 1,00 zł/km - cena dowozu/odbioru roweru za kilometr
Suwalszczyzna i okolice Sejn to fantastyczne rejony na wyprawy rowerowe. Dziewicza przyroda, unikalne widoki, niezliczone jeziora, pagórki i zielone lasy czekają właśnie na Ciebie! Wynajmij rower i ciesz się urokami naszej ukochanej i pięknej ziemi Suwalskiej.

Rowery dla dzieci


W naszej wypożyczalni mamy do wyboru rowery dla osób dorosłych do wypraw turystycznych i terenowych oraz rowery dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz wygodne rowery "damki" dla kobiet.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów z dowozem na terenie Suwałk i Sejn.

Marcin  Hołubowicz!