O NAS

Wypożyczalnia kajaków strumyk wita serdecznie wszystkich Gości!Kajaki Strumyk

Z ogromną radością witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Jesteśmy malutką firmą rodzinną działającą w branży agroturystycznej już ponad 10 lat. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie wynajmem pokoi w naszym gospodarstwie agroturystycznym oraz oferowaliśmy dania kuchni regionalnej dla naszych gości. Staramy się jednak stale rozwijać i dostarczać dla Państwa to, co może Was zachęcić do przyjazdu, bądź powrotu w nasze gościnne i przepiękne strony.


Od kilku już lat w ramach poszerzania naszej oferty agroturystycznej organizujemy spływy kajakowe Czarną Hańczą oraz Rospudą. W naszej ofercie posiadam nowoczesną bazę kajakową oraz kompleksowy sprzęt zapewniający sprawną logistykę i organizację spływów. Wszystkich naszych gości zapraszamy na kajaki w połączeniu z noclegami w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Przygotowaliśmy właśnie dla Państwa moc atrakcji - tak dla dorosłych jak i dla dzieci.

Naszym serdecznym gościom oferujemy relaks i odpoczynek w przytulnym i eleganckim gospodarstwie agroturystycznym, oferujemy dania kuchni regionalnej i tradycyjnej oraz możliwość przyrządzania posiłków samodzielnie. Wszystkim lubiącym aktywny wypoczynek polecamy:
  • spływy kajakowe Czarną Hańczą i Rospudą
  • przejażdżki rowerowe po najpiękniejszych zakątkach Suwalszczyzny
  • nauka jazdy konnej i rajdy konne
W wolnej chwili tym lubiącym zwiedzanie, jak i znużonym aktywnym spędzaniem czasu polecamy unikatowe w skali kraju zabytki Suwalszczyzny:
  • najwyższy w Polsce most murowany w Stańczykach
  • pokamedulski obiekt klasztorny nad Wigrami (imponujący zespół klasztorny z miniaturowymi domkami eremitów)
  • Biała Synagoga w Sejnach
  • oddalone o zaledwie 190 km przepiękne, stare Wilno i jego liczne zabytki
Przez ponad 10 lat działalności zapewniamy naszym serdecznym gościom spokój i odpoczynek, którego szukają na przepięknej Suwalszczyźnie. Zapewniamy aktywne spędzenie wolnego czasu tym, którzy uwielbiają ruch na łonie dziewiczej przyrody. Zapewniamy atrakcje tak dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dołącz do grona naszych gości, którzy odwiedzają nas już od lat! 

Czekamy właśnie na Ciebie!Kajaki Strumyk - na spływy kajakowe Czarną Hańczą i Rospudą zaprasza Sylwia i Jarek Hołubowicz wraz z rodziną!