Spływy grupowe

Spływy grupowe kajakami Czarną Hańczą i Rospudą


Spływ grupowy kajakami Czarna Hańcza i Rospuda


Wyprawa na urokliwą Suwalszczyznę to kapitalny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Proponujemy spływy kajakowe najbardziej urokliwymi rzekami północnej Polski - Czarną Hańczą i Rospudą. Firma "Strumyk" organizuje spływy grupowe dla wycieczek zorganizowanych, firm, instytucji, szkół. Przed przybyciem prosimy o wcześniejszy kontakt - pomożemy zorganizować ciekawe trasy spływów kajakowych i dodatkowe atrakcje, które umilą Państwu pobyt w naszej okolicy.

Spływy kajakowe dla szkół


Zapraszamy szkoły i instytucje edukacyjne do organizowania wyjazdów na spływy kajakowe. Zapewniamy pełną logistykę, posiadamy odpowiednią bazę sprzętową oraz doświadczenie. Na terenie naszego ośrodka istnieje możliwość rozbicia namiotów bądź wynajmu pokoi noclegowych w ośrodku gościnnym. Organizujemy ogniska z kiełbaskami, posiadamy własną wypożyczalnię rowerów (w tym rowerów dla dzieci).

Zorganizowaliśmy już wiele spływów dla szkół (tak dla dzieciaków, jak i pracowników szkół) zawsze miło witamy uczniów i ich opiekunów, gwarantując wszystkim niezapomnianą zabawę i chwile z przyrodą, które na zawsze pozostaną w pamięci.

Spływy kajakowe dla firm


Zastanawiacie się nad programem integracyjnym dla pracowników firm? Spływ kajakowy w połączeniu z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem (w pokojach w naszym gospodarstwie agroturystycznym, bądź na polu namiotowym) to pomysł, który spodoba się wszystkim. Suwalszczyzna to urokliwe tereny, dziewicza przyroda, możliwość obcowania z naturą, której pracownikom dużych firm, zapracowanym i ciągle w biegu, może brakować.

Zapraszamy do kontaktu - udzielimy wszelkich odpowiedzi, doradzimy jak rozplanować wyjazd, by możliwie efektywnie wykorzystać ten czas i realizować cele integracyjne i wypoczynkowe.

Prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego po prawej stronie, bądź po prostu do nas dzwonić:

Sylwia Hołubowicz: 507 683 023


Zapraszamy serdecznie, pomożemy w organizacji spływu grupowego Czarną Hańczą Zespół firmy "Strumyk" !