Kajaki Strumyk

Kajaki Strumyk - spływy kajakowe dla dorosłych i dla dzieci


Kajaki Strumyk

Witamy serdecznie na stronie internetowej wypożyczalni kajaków "Strumyk". Organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami północno - wschodniej Polski (Suwalszczyzna):

- Czarną Hańczą
- Rospudą

Obie piękne, dzikie, nieokiełznane - od lat dostarczają turystom niesamowitych wrażeń. Są źródłem upragnionego wysiłku i niesamowitych walorów estetycznych, dając poczucie odkrywania tego, co jeszcze nieznane i piękne. Obie rzeki coraz bardziej popularne - zachęcają do ich aktywnego eksplorowania!

Kim jesteśmy?


Kajaki Strumyk to profesjonalna firma kompleksowo zajmująca się organizacją spływów kajakowych. Obsługujemy turystów indywidualnych oraz wycieczki zorganizowane, czy z zakładów pracy. Mamy bardzo bogatą i interesującą ofertę dla rodzin z dziećmi. Organizujemy spływy kajakowe sprzętem wysokiej klasy, atestowanym i bezpiecznym. Sprzęt dowozimy na miejsce wskazane przez Państwa, jak i odbieramy go po zakończeniu spływu. Turystom pragnącym poznać suwalską gościnność oferujemy miejsca w naszym gospodarstwie agroturystycznym, a wszystkim głodnym i spragnionym - specjały naszej regionalnej kuchni.

Od przeszło 11 już lat dostarczamy Wam nasi drodzy Goście rozrywki i radości, dbamy o Wasz komfort i bezpieczeństwo, jesteśmy dla Was i dzięki Wam!

Dziękujemy za te wspólne 11 lat z Państwem i zapraszamy do nas ponownie - Sylwia i Jarek Hołubowicz!